O nas

Pierwsza Stacja Kontroli Pojazdów pod szyldem ZURIS powstała w 2000 r. w Zdzisławicach. Najnowocześniejsza technologia, wyspecjalizowany i doświadczony zespół, to wszystko spowodowało, że szybko zyskaliśmy sympatię i zaufanie naszych klientów.

Dzięki temu na przestrzeni kilku kolejnych lat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku otwarto dwie kolejne placówki, kolejno w Janowie Lubelskim oraz w Biłgoraju. Zaraz po tym placówka w Biłgoraju została poddana gruntownej renowacji, tak by jeszcze bardziej podnieść jakość oraz zakres wykonywania naszych usług. Po rozbudowie SKP Biłgoraj zyskała status Stacji Okręgowej tzn. mogącej wykonywać Badania Wszystkich Rodzai Pojazdów.

Kolejnym wyzwaniem przed którym należało się zmierzyć było znalezienie personelu który odpowiadałby standardom narzuconym przez ZURIS. To również nam się udało. Wszystkie te przedsięwzięcia sprawiły że z malej firmy, ZURIS staje się ważnym graczem na rynku.

Aby zwiększyć zasięg oferowanych przez nas usług otworzono kolejna Stacja Kontroli Pojazdów w Zamościu. Także i tutaj szybko zyskaliśmy sympatie klientów. Najwyższej klasy sprzęt, wykwalifikowany personel, daje pewność rzetelnego wykonania Badania.

Miła obsługa, odpowiednia jakość wykonywania usług i indywidualne podejście do klienta sprawiły, że tak wielu z Państwa powierza nam opiekę nad Stanem technicznym swojego pojazdu. Nasi diagności chętnie informują jak i udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie stanu technicznego Państwa Pojazdu.

Obecnie trwa rozbudowa Stacji Kontroli Pojazdów w Janowie Lubelskim tak aby zyskać status Stacji Okręgowej.

 

Dziękujemy za zainteresowanie

ZURIS